Strict Standards: Declaration of KunenaLayoutBase::debug() should be compatible with Joomla\CMS\Layout\BaseLayout::debug($data = Array) in /home/aw020400/www_root/stalker/libraries/kunena/layout/base.php on line 38
Vitajte, Hosť
Užívateľské meno: Heslo: Pamätať si ma
  • Strana:
  • 1
  • 2

TÉMA: Prežitie ženy v meste

Prežitie ženy v meste 17.05.2017 16:02 #360

  • Rija
  • Rija-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Fresh Stalker
  • Príspevky: 4
  • COM_KUNENA_KARMA: 0
Ja som už vystriedala rôzne púzdra. Od elastického pásu, nylonovych, s poistkou cez kydex.. A práve vnútorný kydex mi zapasoval najviac . Ja by som sa takto so zbraňou "len vo vačku" necítila isto.. Asi by som ju podvedome stále kontrolovala.
No EDC je kategória sama o sebe...
Ale práve kvoli EDCčku v kabelke sa ženská kabelka sama o sebe stáva zbraňou :cheer: :cheer: :lol:
COM_KUNENA_VIEW_DISABLED

Prežitie ženy v meste 18.05.2017 07:51 #362

  • Rija
  • Rija-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Fresh Stalker
  • Príspevky: 4
  • COM_KUNENA_KARMA: 0
Nebojíš sa že sa ti zbraň z vačku pri sadaní, chodení vyšmykne? Je takto dostatočne skrytá? Ja by som asi mala stále ruku vo vačku aby som ju pridržiavala :lol:
Dá sa s trigger guard rýchlo a ľahko tasit?
Edc je kapitola sama o sebe :silly: Ja peňaženku, kľúče, mobil za EDC ani nepovažujem. Veď bez toho sa ani nedá :-D Nepatrím k tým čo nosia so sebou kompas po meste :lol: ale taká základná lekárnička sa mi už niekoľko krát zišla :)
COM_KUNENA_VIEW_DISABLED

Prežitie ženy v meste 18.05.2017 08:43 #364

  • Autogen
  • Autogen-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Administrator
  • Chcete zit vecne ???
  • Príspevky: 93
  • Dostali ste poďakovanie 7
  • COM_KUNENA_KARMA: 8
Ono povodna otazka bola trosku ina, na spravanie sa pri SHTF, pri prusere. Ale to sme si uz asi povedali,ze. A ako vravi Viking, velkost EDC je priamo umerna velkosti paranoie. Neviem aku mam poranoiu, ale EDC mam ozaj velke. 30L backpack :-). A ten kompas je naozaj to najmensie co so soebou vlacim. A co sa tyka kveru, je fakt ze chlapi to mame s kverom asi jednoduchsie. Roky sa taham z GP-P1 alebo G17. Je to len zvyk pri obliekani, vacsinou vonkasji kydex, popripade vnutorna dasta/vynimocne/.

Je pravda ze to je dane pracou , kde si to mozem dovolit. Sice behat s koselou vykasanou je este stale trosku divne, ale radsej budem za sedliaka s kverom a nozmi ako byt sampon v tricku od gucciho a bez kveru po ruke... Ale to je asi tou paranoiu, ze .... :-D
Strilam,strilam a kukam nasi padaju.
Kuknem lepsie a ja ti mam naopak patrony.
COM_KUNENA_VIEW_DISABLED

Prežitie ženy v meste 18.05.2017 11:55 #365

  • Mego
  • Mego-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Senior Stalker
  • I'm woodlandstalker
  • Príspevky: 36
  • COM_KUNENA_KARMA: -1
Aj ja si musím už dačo zadovážiť :D Paralyzer mám, ale ešte som ho neskúšal (nebolo na kom) :D A inač o sebou vláčim v malej kapse (asi litrovej) nožík rybku, kresadlo, dva metre parakordu... Zišiel by sa aj sawyer, ale to je ešte vo hviezdach... :D
Niektoré veci som si predstavoval inak...
COM_KUNENA_VIEW_DISABLED
  • Strana:
  • 1
  • 2
Moderátori: Autogen, Viking
BIGTheme.net • Free Website Templates - Downlaod Full Themes