5 mýtov o nožoch

rybickaZdar Stalkeri. Dnes sa pokúsime osvetliť si 5 najčastejšie sa opakujúcich mýtov, ktoré sa opakujú dookola na internete u predajcov, na fórach či diskusiách. Ľudia im veria , či už preto že v minulosti platili, alebo preto, že časť s nich je tvrdo podporovaná marketingom  a reklamou od výrobcov či predajcov.

Čítať Ďalej

Ruger 10/22 rozborka a čistenie

ruger 1022 vleh target tactical tfbZdar Stalkeri. Teplá časť roka je za nami, a práve teraz nastal čas prečistiť a skontrolovať svoje vybavenie pred zimou. Platí to aj pre zbrane , alebo možno hlavne pre zbrane. Ukážeme si postupne rozborku a čistenie všetkých nami doporučovaných zbraní t.j krátkej aj dlhej primárnej ako aj krátkej aj dlhej sekundárnej. V preklade GrandPower P1/K100/ , vz.58 , Grandpower K22 a Ruger 10/22.

 

Čítať Ďalej

Hard Task video kurzy

hardtaskZdar Stalkeri.

Leto je za nami, tak dúfam, že ste natrénovali všetko čo treba zlepšiť. Dnes pre Vás mame niečo nové. Kto nás sleduje vie, že sa na Urbanstalkerovi veľa videí nie je. Sme odporcovia tohto spôsobu prezentácie myšlienok, ale musíme uznať, že sú chvíle keď je proste to blbé video najlepšia možnosť.

 

Čítať Ďalej

Puškohľad pre Stalkera II. Ohniskové roviny

FPVyberáme puškohľad. Zatiaľ sme vybrali variabil s red dotom. Nijako sme to ďalej nešpecifikovali, postupne sa k tomu dostanem. Dnes by sme si mali vysvetliť, aký je rozdiel medzi  zámerným obrazcom v prvej a druhej optickej rovine.

 

Čítať Ďalej

Puškohľad pre Stalkera I. Úvod

optikZdar Stalkeri. Dnes načneme novy seriál o puškohľadoch. Povieme si niečo o typoch, konštrukcií, preberieme niečo z balistiky a tak podobne. A na koniec sa dopracujeme k puškohľadu, ktorý je podľa nás pre Stalkera najvhodnejší.

Čítať Ďalej


Notice: Undefined variable: app in /home/aw020400/www_root/stalker/templates/yoo_nite/warp/systems/joomla/layouts/pagination.php on line 12

Notice: Trying to get property of non-object in /home/aw020400/www_root/stalker/templates/yoo_nite/warp/systems/joomla/layouts/pagination.php on line 12
BIGTheme.net • Free Website Templates - Downlaod Full Themes